Haberler Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları Foça’da gerçekleştirildi

Diğer

Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları Foça’da gerçekleştirildi


İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizasyonunda Foça Yelken ve İhtisas Kulübü ev sahipliğinde Foça Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’ 
3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Foça’da yapıldı.

Yarışlara, Foça Yelken ve İhtisas Kulübü, ARM Urla Yelken ve Gençlik Kulübü, Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ve İTK Yelken Spor Kulübü’nden gelen; 60’ı optimist sınıfı ve 16’sı Laser sınıfı olmak üzere toplam 76 sporcu katıldı.

Sonuçlar şöyle:


Optimist:

1.Can Ertürk (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)
2. Alp Namdar (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)
3. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü), 
4. Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)
5. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)

Optimist Kız:

1. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)
2. Medine Havva Tatlıcan (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)
3. Karya Başaranlar (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)

Junior Optimist:

1.Mert Doğan (Foça Yelken ve İhtisas Kulübü)
2. Levent Mert Merih (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)
3. Selim Gündoğan (Foça Yelken ve İhtisas Kulübü)
4. Su Bayrak (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)
5. Defne İsabel Ramirez (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)

Junior Optimist Kız:

1. Su Bayrak (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)
2. Defne İsabel Ramirez (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)
3. İpek Gökçe Kayalı Defne (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)

Laser 4.7 Genel:

1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)
2. Aslı Akbeniz (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)
3. Yenisey Yalta (Foça Yelken ve İhtisas Kulübü)
4. Irmak Karaorman (Foça Yelken ve İhtisas Kulübü)
5. Efe Gümüş (İTK Yelken)

Laser 4.7 Kız:

1. Aslı Akbeniz (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)
2. Irmak Karaorman (Foça Yelken ve İhtisas Kulübü)
3. Ece Sofia Ramirez (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)

Laser 4.7 Junior:

1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)
2. Aslı Akbeniz (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)
3. Yenisey Yalta (Foça Yelken ve İhtisas Kulübü)

Optimist 2006:

1. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)
2. Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)
3. Deniz Akis (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi)

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU



Yayınlanma Tarihi: 06/11/2018 20:16