Haberler Yeni TYF internet sitesi yayında..

Diğer

Yeni TYF internet sitesi yayında..


Türkiye Yelken Federasyonu resmi internet sitesi yenilendi. İçerik ve navigasyon yönetimi ile daha modern ve kullanıcı dostu olması hedefi ile tasarlanan internet sitemizin test sürümüne beta.tyf.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Eski sitemiz 30 Ocak 2019 tarihine kadar yayında kalacaktır. Bu süre zarfında yeni internet sitemiz test aşamasında olacak, tüm içerik ve menüler güncel olmakla birlikte internet sitemiz tüm görüş ve önerilerinize açık olacaktır. Lütfen yeni internet sitemiz hakkındaki tüm görüş ve önerilerinizi bize info@tyf.org.tr e-posta adresinden son yayında kalma tarihine kadar iletiniz. 30 Ocak 2019 tarihinde ise eski internet sitemiz kapanarak yeni internet sitemiz resmi sayfamız olacaktır.

Yeni internet sitemizde geliştirilen “Online İşlemler” modülü ile tüm paydaşlarımız kendi işlemlerini online olarak yapabileceklerdir. Kademeli olarak aktifleştirilecek “Online İşlemler” modülü şu anda tüm lisanslı sporcular için aktiftir. Lisanslı sporcular internet sitemizin sağ üst bölümündeki “Online İşlemler” butonuna tıkladıklarında açılan ara yüzden öncelikle kullanıcı tipini sporcu olarak seçmelidir. Daha sonra ise;

Kullanıcı adı: Sistemde kayıtlı olan e-posta adresleri

Şifre: TC Kimlik numaraları

Girerek kendi bilgilerini görüntüleyebileceklerdirler. Sistemde e-posta bilgileri güncel olmayan lisanslı sporcular güncel e-posta adreslerini info@tyf.org.tr adresine bildirmeleri durumunda e-posta adresleri güncellenecek ve sisteme giriş yapabileceklerdir.

02.01.2019 Çarşamba günü akşamına kadar ise tüm aktif kulüplerimizin yine sistemde kayıtlı e-posta adreslerine kullanıcı adı ve şifre bilgileri gönderilecektir. Eğer 02.01.2019 günü mesai bitiminde kulüp e-posta adresinize şifre gelmemişse bize info@tyf.org.tr adresinden müracaat ederek e-posta adresinizin güncellenmesini talep edebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONUYayınlanma Tarihi: 31/12/2018 20:08